See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.65.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Kardiochirurgii oraz w Poradni Kardiochirurgicznej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza (1) w godzinach normalnej ordynacji oraz poza jej godzinami jako dyżur medyczny w Oddziale Kardiochirurgii w lokalizacji przy al. Kraśnickiej 100 w Lublinie; (2) w zakresie porad specjalistycznych w Poradni Kardiochirurgicznej w lokalizacji przy al. Kraśnickiej 100 w Lublinie