2. Verfahren
Verfahren
Titel: Separátor krevních složek
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka separátoru krevních složek pro Aferetické oddělení Ústavu hematologie a krevní transfuze, včetně příslušenství, cla, dopravy, stěhovacích a manipulačních prací, uvedení do provozu, provedení vstupní BTK, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému zboží vztahují, zejména prohlášení o shodě a návodu k obsluze v tištěné i elektronické podobě, včetně záručního servisu, bezpečnostních prohlídek, odborné údržby a periodických kontrol min. 1x za půl roku a dále dle ostatních podmínek zadávací dokumentace. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Kupní smlouvu na dodávku přístroje. Předmětem zakázky je dále odvoz a likvidace stávajícího starého přístroje.
Interne Kennung: VZ26037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001