See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst busvervoer 1/09/2025 - 31/08/2026 (+ 3 mogelijke verlengingen)
Beschreibung: Busvervoer voor alle diensten van de gemeente Asse, OCMW Asse en het Autonoom Gemeentebedrijf Asse voor de periode 1/09/2025 - 31/08/2026 (+ 3 mogelijke verlengingen van telkens 12 maanden) waaronder o.a.: • Cultuurcentrum Asse (schoolvoorstellingen CC Asse en ‘t Gezel) • Gemeentescholen • Kunstenacademie KunstAs • Speelpleinwerking Spinibo • Diensten OCMW (o.a. woonzorgcentrum en dagcentrum) • … Plaatsen van dienstverlening (op- en afstapplaatsen): • Cultuurcentrum Asse (schoolvoorstellingen CC en ‘t Gezel): - Huinegem 4, 1730 Asse - Noorderlaan 21/0001, 1731 Asse • Gemeentescholen: - GBS Krokegem, Dendermondsesteenweg 46, 1730 Asse - GBS Mollem lagere school, Kasteelstraat 49, 1730 Mollem - GBS Mollem kleuterschool, Kouter 4, 1730 Mollem - GBS Relegem, Dorpsstraat 1, 1731 Relegem - GBS Walfergem, Stevensveld 16, 1730 Asse - GLS Zellik, Noorderlaan 6, 1731 Zellik • Kunstenacademie KunstAs: - Spiegelstraat 3, 1730 Asse • Speelpleinwerking Spinibo: - Nieuwstraat 124, 1730 Asse - Noorderlaan 7, 1731 Zellik • Diensten OCMW: - Gasthuisstraat 2, 1730 Asse • Gemeentelijke diensten: - Gemeenteplein 1, 1730 Asse - Parking Boekfos, 1730 Asse Wijzigingen aan de op- en afstapplaatsen tijdens de looptijd van de opdracht zijn steeds mogelijk.
Interne Kennung: PPP079-2210/5164/2025/063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Korte ritten
Beschreibung: Korte ritten
Interne Kennung: 2025/063_1
Los: LOT-0002
Titel: Lange ritten
Beschreibung: Lange ritten
Interne Kennung: 2025/063 2_2