See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOAGULOĢIJAS TESTU AR ANALIZATORU NODROŠINĀJUMS SIA ”JŪRMALAS SLIMNĪCA” KLĪNISKI DIAGNOSTISKĀS LABORATORIJAS VAJADZĪBĀM
Beschreibung: KOAGULOĢIJAS TESTU AR ANALIZATORU NODROŠINĀJUMS SIA ”JŪRMALAS SLIMNĪCA” KLĪNISKI DIAGNOSTISKĀS LABORATORIJAS VAJADZĪBĀM
Interne Kennung: SIAJS 2024/20
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001