2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodavatel souborného díla účasti ČR na Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2027, Bělehrad
Beschreibung: Plněním veřejné zakázky se rozumí tvůrčí, projektová a inženýrská činnost, realizace stavby, provoz a odstranění expozice České republiky na EXPO 2027, Bělehrad, včetně návrhu a realizace části doprovodného programu a doprovodné propagace. Předmětem plnění veřejné zakázky je podrobné rozpracování koncepce účasti ČR na EXPO 2027, Bělehrad a její komplexní řešení. Toto spočívá zejména v následujících plněních ze strany vítězného dodavatele souborného díla účasti ČR na Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2027, Bělehrad dodavatele (díle jen dodavatele). Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: N006/26/V00027447
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001