2. Verfahren
Verfahren
Titel: CATERPILLAR gázmotor felújítása (Észak-pest)
Beschreibung: A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Észak-pesti Szennyvíztisztító Telepén üzemelő 1. számú Caterpillar gázmotor gépkönyv szerinti 80.000 üzemórás „Overhaul” felújításának elvégzése.
Vorherige Bekanntmachung: 331998-2026
Interne Kennung: EKR000821142026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Caterpillar gázmotor felújítása (Észak-pest)
Beschreibung: A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Észak-pesti Szennyvíztisztító Telepén üzemelő, kommunális szennyvíztisztító telepen keletkező iszap és magas szervesanyag tartalmú hulladékok rothasztásából származó, legalább 60% metán tartalmú biogázzal működtetett 1. számú Caterpillar gázmotor 80.000 üzemórás gépkönyv szerinti „Overhaul” felújítása. A felújítás célja, a gázmotor és a kapcsolódó segédberendezések üzembiztonságának helyreállítása, az eredeti névleges teljesítmény és hatásfok biztosítása, valamint a hosszú távú, üzemszerű működés feltételeinek megteremtése. Gázmotor adatok: Típus: CATERPILLAR G3516A Motor száma: 4EK05239 Üzembe helyezés: 2011. január Névleges villamos teljesítmény: 1,1 MW Névleges hőteljesítmény: 1,245 MW Üzemanyag: biogáz Villamos hatásfok: 36,7% Termikus hatásfok: 41,5% Generátor típusa: CATERPILLAR SR4B Vállalkozó feladata: Az 1. számú Caterpillar gázmotor gépkönyv szerinti „Overhaul” felújítása, amely magában foglalja az alábbi főbb feladatokat: gázmotor kibontása, felújítása, felújításhoz tartozó első időszakos szerviz elvégzése, generátor felújítása, a felújítás alatt elvégzendő helyszíni munkák, gázmotor visszaszerelése és beüzemelése. A szolgáltatás magában foglalja a 30 napos sikeres próbaüzem lefolytatását. A gázmotor felújítása során a cserélendő gázmotor alkatrészek csak új, eredeti Caterpillar alkatrészek vagy gyártó által felújított alkatrészek lehetnek. Az ezt igazoló dokumentumokat az átadás-átvételi eljárás során Vállalkozó köteles átadni. Ajánlattevő feladata továbbá a hulladékok jogszabályok által előírt módon történő gyűjtése, elszállítása és elhelyezése, különös tekintettel a helyszíni alapzat és konténer tisztítása során keletkező szennyezett mosóvízre. Az ajánlattételi felhívás Becsült időtartam pontjában megadott 75 nap a munkaterület átadásától számított maximum 75 naptári napot jelent és Ajánlattevőnek a határidőt úgy kell értenie, hogy 75 naptári nap alatt el kell végeznie a műszaki leírásban foglalt valamennyi feladatot, tehát a határidőbe beleszámít a felújítás kivitelezésének határideje, a 30 naptári napos próbaüzem, továbbá az első időszakos szerviz elvégzésének időtartama is.
Interne Kennung: EKR000821142026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren