See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE LEVERING EN INSTALLATIE VAN EEN INTERNE FIREWALL DIE IS AANGESLOTEN OP DE BESTAANDE BEVEILIGINGSINFRASTRUCTUUR IN HET PRODUCTIECENTRUM EN HET BACK-UPCENTRUM VAN HET RIJKSREGISTER
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is om een interne firewall te leveren en te installeren, die gekoppeld is aan de reeds bestaande beveiligingsinfrastructuur in het productiecentrum en back-upcentrum van het Rijksregister, en die geïntegreerd moet worden in de netwerkarchitectuur en de bestaande applicaties.
Interne Kennung: RRN3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zie bestek
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: RRN3/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48730000 Beveiligingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: 1