See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu iławskiego w sezonie zimowym 2026/2027 z podziałem na części: Część Nr 1 „Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Iława i gminy Lubawa”. Część Nr 2 „Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Susz i gminy Kisielice”. Część Nr 3 „Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Zalewo”. Część Nr 4 „Zimowe utrzymanie ulic, chodników i ścieżek rowerowych na terenie miasta Iława i okolic”. Część Nr 5 „Zimowe utrzymanie ulic i chodników na terenie miasta Lubawa”. ZAMÓWIENIE OBEJMUJE: 1) zamontowanie sprzętu Wykonawcy na nośniki; 2) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na drogach, ulicach, chodnikach i ścieżkach rowerowych (w zależności od części zamówienia którego dotyczy); 3) zakupienie, przygotowanie i magazynowanie mieszanki piasku z solą i soli; 4) przygotowanie na poboczach dróg w miejscach wskazanych przez Zamawiającego o dużym spadku podłużnym, pryzm materiałów uszorstniających do posypywania przez użytkowników dróg; 5) wywożenie śniegu z pasów drogowych; 6) zapewnienie dyspozycyjności pracowników Wykonawcy odpowiedzialnych za należyte wykonanie usługi.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Iława i gminy Lubawa
Beschreibung: ZAMÓWIENIE OBEJMUJE: 1) zamontowanie sprzętu Wykonawcy na nośniki; 2) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na drogach, ulicach, chodnikach i ścieżkach rowerowych (w zależności od części zamówienia którego dotyczy); 3) zakupienie, przygotowanie i magazynowanie mieszanki piasku z solą i soli; 4) przygotowanie na poboczach dróg w miejscach wskazanych przez Zamawiającego o dużym spadku podłużnym, pryzm materiałów uszorstniających do posypywania przez użytkowników dróg; 5) wywożenie śniegu z pasów drogowych; 6) zapewnienie dyspozycyjności pracowników Wykonawcy odpowiedzialnych za należyte wykonanie usługi. Szczegółowy opis zamówienia zawiera SWZ Paragraf IV.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Susz i gminy Kisielice
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Zalewo
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie ulic, chodników i ścieżek rowerowych na terenie miasta Iława i okolic
Los: LOT-0005
Titel: Zimowe utrzymanie ulic i chodników na terenie miasta Lubawa