2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna části TN Severní město – Střelničná IV.etapa
Beschreibung: Předmětem této zakázky je výměna části stávající trasy horkovodního potrubí zadavatele v rámci stavby „Výměna části TN Severní město – Střelničná IV.etapa,“ a to dle platných technických norem a technologických standardů RTZ PT včetně jejich příloh, které jsou součástí zadávací dokumentace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4600009630
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
Los: LOT-0001