See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ ZIMNÍ ÚDRŽBY SILNIC II. A III. TŘÍDY NA ÚZEMÍ JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění zimní údržby silnic II. a III. třídy cestmistrovství Boskovice – pracovní okruh č. 124-CH-D, cestmistrovství Tasovice – pracovní okruh č. 136-I-D, cestmistrovství Tišnov – pracovní okruh č. 147-CH-D, cestmistrovství Tišnov – pracovní okruh č. 148-I-D, cestmistrovství Brno – pracovní okruh č. 224-CH-D, cestmistrovství Rosice – pracovní okruh č. 256-CH-D, cestmistrovství Břeclav – pracovní okruh č. 318-CH-D, cestmistrovství Mikulov – pracovní okruh č. 326-I-D, cestmistrovství Veselí nad Moravou – pracovní okruh č. 424-CH-D, cestmistrovství Veselí nad Moravou – pracovní okruh č. 435-CH-D, cestmistrovství Lechovice – pracovní okruh č. 615-CH-D, a zahrnuje výkony zimní údržby: posyp, posyp a pluhování, kontrolní jízdy a dále zajištění pohotovosti mechanizmů a posádek v rozsahu a ve smyslu zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Dílčí část 8: cestmistrovství Mikulov – pracovní okruh č. 326-I-D
Beschreibung: Posyp, posyp a pluhování, kontrolní jízdy a dále zajištění pohotovosti mechanizmů a posádek v rozsahu a ve smyslu zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: část 8
Los: LOT-0007
Titel: Dílčí část 7: cestmistrovství Břeclav – pracovní okruh č. 318-CH-D
Interne Kennung: část 7
Los: LOT-0003
Titel: Dílčí část 3: cestmistrovství Tišnov – pracovní okruh č. 147-CH-D
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí část 1: cestmistrovství Boskovice – pracovní okruh č. 124-CH-D
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0009
Titel: Dílčí část 9: cestmistrovství Veselí nad Moravou – pracovní okruh č. 424-CH-D
Interne Kennung: část 9
Los: LOT-0006
Titel: Dílčí část 6: cestmistrovství Rosice – pracovní okruh č. 256-CH-D
Interne Kennung: část 6
Los: LOT-0010
Titel: Dílčí část 10: cestmistrovství Veselí nad Moravou – pracovní okruh č. 435-CH-D
Interne Kennung: část 10
Los: LOT-0002
Titel: Dílčí část 2: cestmistrovství Tasovice – pracovní okruh č. 136-I-D
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0004
Titel: Dílčí část 4: cestmistrovství Tišnov – pracovní okruh č. 148-I-D
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0011
Titel: Dílčí část 11: cestmistrovství Lechovice – pracovní okruh č. 615-CH-D
Interne Kennung: část 11
Los: LOT-0005
Titel: Dílčí část 5: cestmistrovství Brno – pracovní okruh č. 224-CH-D
Interne Kennung: část 5