595534-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dampf – „Dodávka tepla pro vytápění a přípravu teplé vody“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dodávka tepla pro vytápění a přípravu teplé vody“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka tepelné energie pro vytápění a přípravu teplé vody, dle „Dodacích podmínek ke smlouvě o dodávce tepla pro vytápění a dodávce teplé vody”, které jsou v souladu se zákonem č. 458/2000 Sb. Společnost Veolia Energie ČR, a.s. vyrábí a dodává topné médium a prostřednictvím parovodní objektové předávací stanice ve vlastnictví zadavatele umístěné v budově Krajského úřadu Olomouckého kraje s č.p. 1191, Olomouc, Jeremenkova 40a předává tuto energii do topného systému budovy a rovněž do výměníku pro výrobu teplé vody.
Interne KennungKÚOK/79481/2025/OKŘ/358
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09322000 Dampf
5. Los
LosLOT-0001