2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kindcentrum Jeanne d`Arc Tilburg
Beschreibung: Doelstelling van de aanbesteding is het vinden van een aannemer voor de realisatie van Kindcentrum Jeanne d`Arc. De bouwsom bedraagt ongeveer € 6.900.000 exclusief btw. De te realiseren nieuwbouw telt ongeveer 2.671 vierkante meter BVO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
595536-2026 - Licitación
Países Bajos – Trabajos de construcción – Kindcentrum Jeanne d`Arc Tilburg
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloKindcentrum Jeanne d`Arc Tilburg
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1