Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Witosa 94, 96, 96A, 98
Stadt: Radom
Postleitzahl: 26-600
Land, Gliederung (NUTS): Radomski (PL921)
595545-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo Handlowego RADKOM Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo Handlowego RADKOM Sp. z o.o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Przedsiębiorstwa Produkcyjno Usługowo Handlowego „RADKOM” Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące ryzyka: A. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk B. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, C. Ubezpieczenie maszyn od awarii i uszkodzeń, D. Ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych, E. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: 9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający zdecydował się na skrócenie terminu na składanie ofert w związku z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1.Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie prawo do jednostronnego (w ramach opcji) rozszerzenia zamówienia do wysokości środków finansowych przyznanych na ten cel. W przypadku skorzystania z Opcji A, B ochrona ubezpieczeniowa (program ubezpieczenia) będzie realizowana na warunkach w wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem zaakceptowanych fakultatywnych warunków ubezpieczenia. 2.Rodzaje Opcji: 2.1. OPCJA A rozszerzenie zamówienia polegające na przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy tj. na okres od 12.01.2028r. do 11.01.2029r. w zakresie ryzyk, których dotyczy zamówienie podstawowe oraz na warunkach określonych w SWZ oraz w składkach określonych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ. 2.2. OPCJA B rozszerzenie zamówienia polegające na przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy tj. na okres od 12.01.2029r. do 11.01.2030r. w zakresie ryzyk, których dotyczy zamówienie podstawowe oraz na warunkach określonych w SWZ oraz w składkach określonych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający ma możliwość skorzystania z opcji B jedynie w przypadku skorzystania z opcji A. 2.3. Ceny/stawki świadczenia usług w ramach opcji A i B nie ulegną zmianie w stosunku do określonych w Ofercie dla zamówienia podstawowego (formularz oferty – załącznik 1 do SWZ). 3. Okoliczności skorzystania z opcji znajdują się w Rozdz. VIII pkt. 3 SWZ.