See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak en glasbewassing Technische objecten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt WSRL één (1) leverancier per perceel te contracteren voor de schoonmaak en glasbewassing van de technische ruimtes bij onder andere rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen, poldergemalen en werkplaatsen binnen het beheergebied van WSRL. De schoonmaakwerkzaamheden vinden plaats in de technische ruimten van de watersysteemobjecten en de zuiveringtechnische objecten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Watersysteemobjecten (Regio Noord/Zuid)
Beschreibung: Schoonmaak en glasbewassing van technische objecten
Los: LOT-0002
Titel: Zuiveringsbeheer Betuwe/Rijk van Maas en Waal Zuiveringtechnische objecten (Regio Noord/Zuid)
Beschreibung: Schoonmaak Technische objecten en glasbewassing
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4 x met 1 jaar
Los: LOT-0003
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Watersysteemobjecten (Regio Midden/West)
Beschreibung: Schoonmaak technische objecten en glasbewassing
Los: LOT-0004
Titel: Alblasserwaard en Beneden Linge/Altena en Bommelerwaard Zuiveringtechnische objecten (Regio Midden West)
Los: LOT-0005
Titel: RWZI Nijmegen
Beschreibung: Schoonmaak en glasbewassing technische objecten
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza, 90911100 Servicios de limpieza de viviendas, 90911200 Servicios de limpieza de edificios, 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Opciones:
Descripción de las opciones: 4 x met 1 jaar
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Título: RWZI Nijmegen