See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) na terenie m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „posadzeniu wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) na terenie m.st. Warszawy”. Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części: Część 1- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Śródmieście m.st Warszawy (2025-26); Część 2- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Bielany, Żoliborz m.st Warszawy (2025-26); Część 3- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Wola, Bemowo m.st Warszawy (2025-26); Część 4- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Mokotów m.st Warszawy (2025-26); Część 5- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Ochota, Ursus, Włochy m.st Warszawy (2025-26); Część 6- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Ursynów i Wilanów m.st Warszawy (2025-26); Część 7- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Północ, Targówek, Białołęka m.st Warszawy (2025-26); Część 8- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Południe, Wesoła, Wawer m.st Warszawy (2025-26). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 55/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1, ustawy Pzp nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach art. 138 ust. 2 ustawy Pzp: - jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający informuje, że termin składania ofert został skrócony z powodu pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, co wynika z określonych ram czasowych niezbędnych do realizacji nasadzeń krzewów, bylin, traw ozdobnych w pojemnikach oraz cebul roślin ozdobnych, które stanowią przedmiot niniejszego zamówienia. Nasadzenia te muszą być wykonane w ściśle określonym, optymalnym biologicznie okresie wegetacyjnym, przypadającym na miesiące październik–listopad 2025 r. Zbyt późne rozpoczęcie prac może skutkować: • utrudnieniami w pozyskaniu niezbędnego materiału roślinnego (część gatunków może być niedostępna w szkółkach po określonym terminie), • brakiem możliwości ukorzenienia się roślin przed zimą, • osłabieniem roślin, które wpłynie na ich kondycję i przeżywalność, • ryzykiem niewykonania lub niepełnego wykonania zamówienia w terminie. Z uwagi na sezonowy charakter przedmiotu zamówienia, termin jego realizacji nie może zostać przesunięty. Opóźnienie w rozpoczęciu prac skutkowałoby brakiem możliwości wykonania nasadzeń w wymaganych warunkach przyrodniczych i agrotechnicznych, co w efekcie prowadziłoby do nieosiągnięcia celów zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Śródmieście m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 1- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Śródmieście m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Bielany, Żoliborz m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 2- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Bielany, Żoliborz m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Wola, Bemowo m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 3- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Wola, Bemowo m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Mokotów m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 4- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Mokotów m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Ochota, Ursus, Włochy m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 5- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Ochota, Ursus, Włochy m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Ursynów i Wilanów m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 6- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicy Ursynów i Wilanów m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Północ, Targówek, Białołęka m.st Warszawy (2025-26);
Beschreibung: Część 7- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Północ, Targówek, Białołęka m.st Warszawy (2025-26);
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Południe, Wesoła, Wawer m.st Warszawy (2025-26).
Beschreibung: Część 8- Posadzenie wraz z dostawą oraz roczna pielęgnacja roślin (krzewów, pnączy, bylin i cebul) w dzielnicach: Praga-Południe, Wesoła, Wawer m.st Warszawy (2025-26).
Interne Kennung: Część 8