See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia IAS i jednostek jej podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony obiektów, osób i mienia w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie i podległych jej Jednostkach w zakresie: 1) bezpośredniej ochrony fizycznej obiektów, osób i mienia, 2) stałego dozoru sygnałów przesyłanych przez Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) wraz z bezpośrednią ochroną fizyczną obiektów osób i mienia realizowaną przez patrol ochrony / grupę interwencyjną Wykonawcy. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 5 części tj.: Część 1 zamówienia – rejon warszawski (wykaz obiektów Zamawiającego wraz z ogólną charakterystyką systemów i zakresem czynności ochrony stanowi Załącznik nr 1a do OPZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia); Część 2 zamówienia – rejon siedlecki (wykaz obiektów Zamawiającego wraz z ogólną charakterystyką systemów i zakresem czynności ochrony stanowi Załącznik nr 1b do OPZ- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia); Część 3 zamówienia – rejon ciechanowski (wykaz obiektów Zamawiającego wraz z ogólną charakterystyką systemów i zakresem czynności ochrony stanowi Załącznik nr 1c do OPZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia); Część 4 zamówienia – rejon płocki (wykaz obiektów Zamawiającego wraz z ogólną charakterystyką systemów i zakresem czynności ochrony stanowi Załącznik nr 1d do OPZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia); Część 5 zamówienia – rejon radomski (wykaz obiektów Zamawiającego wraz z ogólną charakterystyką systemów i zakresem czynności ochrony stanowi Załącznik nr 1e do OPZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 717950-2024
Interne Kennung: ZP/32/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750.000 euro, na podstawie 359 pkt 1, w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zamawiający będzie stosować przepisy art. 360 pkt 3 i 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 257 Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część 1 zamówienia – rejon warszawski
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który będzie stanowić Załącznik nr 1 do umowy. 2) szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1a do OPZ, który będzie stanowić załącznik do umowy, 3) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 SWZ. 4) formularzu szczegółowym, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ – który będzie integralną częścią „Formularza ofertowego”. Formularz ten ma charakter pomocniczy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część 2 zamówienia – rejon siedlecki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który będzie stanowić Załącznik nr 1 do umowy. 2) szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1b do OPZ, który będzie stanowić załącznik do umowy, 3) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 SWZ. 4) formularzu szczegółowym, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ – który będzie integralną częścią „Formularza ofertowego”. Formularz ten ma charakter pomocniczy.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Część 3 zamówienia – rejon ciechanowski
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który będzie stanowić Załącznik nr 1 do umowy. 2) szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1c do OPZ, który będzie stanowić załącznik do umowy, 3) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 SWZ. 4) formularzu szczegółowym, stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ – który będzie integralną częścią „Formularza ofertowego”. Formularz ten ma charakter pomocniczy.
Los: LOT-0004
Titel: 4. Część 4 zamówienia – rejon płocki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który będzie stanowić Załącznik nr 1 do umowy. 2) szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1d do OPZ, który będzie stanowić załącznik do umowy, 3) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 SWZ. 4) formularzu szczegółowym, stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ – który będzie integralną częścią „Formularza ofertowego”. Formularz ten ma charakter pomocniczy.
Los: LOT-0005
Titel: 5. Część 5 zamówienia – rejon radomski
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który będzie stanowić Załącznik nr 1 do umowy. 2) szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1e do OPZ, który będzie stanowić załącznik do umowy, 3) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 SWZ. 4) formularzu szczegółowym, stanowiącym Załącznik nr 13 do SWZ – który będzie integralną częścią „Formularza ofertowego”. Formularz ten ma charakter pomocniczy.