2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhradní zdroj, nemocnice Sokolov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále „VZ“) je výměna stávajícího náhradního zdroje sloužícího při výpadku elektrické energie pro vybrané objekty areálu nemocnice Sokolov, dodávka 1 ks náhradního zdroje – dieselagregátu, o výkonu min. 800 kVA nebo vyšší, vč. dodávky automatického záskokového rozváděče (ATS), včetně montáže, kabelových rozvodů a souvisejících všech stavebních prací, které vyžaduje instalace daného dieselagregátu (dále „DG“ nebo „Zařízení“). Předmětem plnění VZ je současně zápůjčka mobilního DG, včetně mobilní ATS, včetně připojení do napájecího systému nemocnice Sokolov, o výkonu min. 750 kVA nebo vyšší, a to po dobu stanovenou zadavatelem takto: od 5. dne po účinnosti smlouvy do doby kompletního závěrečného předání a zprovoznění dodávaného DG. Předmětem plnění VZ je též demontáž, vystěhování likvidace stávajícího náhradního zdroje vč. ekologické likvidace náplní, doložené protokolem.
Interne Kennung: P26V00000707
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 31127000 Notstromaggregat, 51111200 Installation von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001