595569-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego dla Katowickiego Centrum Onkologii, których asortyment i szacunkowe ilości przedstawia Załącznik nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne określone zostały szczegółowo w Załączniku Nr 2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 pakiety: Pakiet 1 – Serwery i macierz Pakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem Pakiet 3 – Monitory Pakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. Zadanie będzie współfinansowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.05-IZ.01-224/25 Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie 8.5 E-zdrowie
Interne KennungKCO/PN/12/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – Serwery i macierz
BeschreibungPakiet 1 – Serwery i macierz
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPakiet 2 – Zestawy komputerowe wraz z oprogramowaniem
Interne KennungPakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – Monitory
BeschreibungPakiet 3 – Monitory
Interne KennungPakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą
BeschreibungPakiet 4 – Tablety wraz z oprogramowaniem i stacją dokującą
Interne KennungPakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer