595579-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Bauaufsicht – Storitve inženirja in nadzornika po GZ pri investicijah v vodno infrastrukturo v Republiki Sloveniji v okviru NOO po sklopih
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve inženirja in nadzornika po GZ pri investicijah v vodno infrastrukturo v Republiki Sloveniji v okviru NOO po sklopih
Beschreibung: Predmet tega javnega naročila so »Storitve inženirja in nadzornika po GZ pri investicijah v vodno infrastrukturo v Republiki Sloveniji v okviru NOO po sklopih«: - SKLOP 1: Dograditev in nadvišanje VVN Krog - Petanjci - SKLOP 2: Protipoplavne ureditve Voglajne na območju Čreta - SKLOP 3: Ureditev Savinje na območju urbaniziranih območij na odseku od Ločice ob Savinji do Malih Braslovč - SKLOP 4: Ukrepi ob Voglajni in Slomščici v vzhodnem delu UZ Šentjur – faza F2 - SKLOP 5: Protipoplavni ukrepi na reki Vipavi na območju obrtne cone Batuje - SKLOP 6: Protipoplavne ureditve na območju občine Renče-Vogrsko – Ukrep 1 - SKLOP 7: Ureditev suhih zadrževalnikov v občini Izola - SKLOP 8: Protipoplavna ureditev območja Poljanske Sore od Puštala do sotočja Selške in Poljanske Sore ter Sore do Suhe - SKLOP 9: Ukrepi za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselij na povodju Kobile. Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43007-109/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: Dograditev in nadvišanje VVN Krog - Petanjci
Beschreibung: Podrobnejši opis je razviden iz Projektne naloge št. 43007-109/2024-1 z dne 1. 10. 2024.
Interne Kennung: 549856
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2: Protipoplavne ureditve Voglajne na območju Čreta
Interne Kennung: 549857
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 3: Ureditev Savinje na območju urbaniziranih območij na odseku od Ločice ob Savinji do Malih Braslovč
Interne Kennung: 549858
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP4: Ukrepi ob Voglajni in Slomščici v vzhodnem delu UZ Šentjur – faza F2
Interne Kennung: 549859
Los: LOT-0005
Titel: SKLOP 5: Protipoplavni ukrepi na reki Vipavi na območju obrtne cone Batuje
Interne Kennung: 549860
Los: LOT-0006
Titel: SKLOP 6: Protipoplavne ureditve na območju občine Renče-Vogrsko – Ukrep 1
Interne Kennung: 549861
Los: LOT-0007
Titel: SKLOP 7: Ureditev suhih zadrževalnikov v občini Izola
Interne Kennung: 549862