595589-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 następujących części: 1) odpady niesegregowane, 2) odpady wielkogabarytowe, 3) odpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali, 4) odpady gruzu, betonu, gleby i ziemi, 5) odpady ulegające biodegradacji, 6) odpady zielone ulegające biodegradacji, 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 4. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego. 5. Termin realizacji dla każdej części zamówienia: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, przy czym nie wcześniej niż od 1 stycznia 2027 r. 6. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 8 grudnia 2026 r. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć po jednej ofercie na każdą z części zamówienia, jednocześnie wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. 8. Zamawiający nie dopuszcza wskazania więcej niż jednego miejsca zagospodarowania odpadów dla jednej części.
Interne KennungBZP.271.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Na ofertę i załączniki do oferty powinny składać się następujące pliki: 1) wypełniony formularz oferty (załącznik nr 1 do SWZ), tj. oferta, 2) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - JEDZ (według załącznika nr 2 do SWZ), 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014, (załącznik nr 3 do SWZ), 4) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzające, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania – o ile ofertę składa osoba prowadząca działalność gospodarczą lub podmiot wpisany do ww. rejestrów. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, oraz jeżeli dotyczy 5) pełnomocnictwo do działania w imieniu wykonawcy, jeżeli do reprezentowania wykonawcy wskazano inną osobę niż upoważnioną w dokumencie potwierdzającym umocowanie do reprezentowania wykonawcy, 6) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, 7) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp. (załącznik nr 4 do SWZ) 2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia postanowienia pkt 1 ppkt 2, 3, 4 i 5 stosuje się odpowiednio.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdpady niesegregowane
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady niesegregowane o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne w ilości 12600 Mg/rok 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 1
LosLOT-0002
TitelOdpady wielkogabarytowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady wielkogabarytowe o kodzie: 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe w ilości 2500 Mg/rok 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 2
LosLOT-0003
TitelOdpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metali o kodach: 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych, 15 01 06 - zmieszane odpady opakowaniowe, 15 01 05 - opakowania wielomateriałowe, 20 01 39 – tworzywa sztuczne w ilości 1050 Mg/rok, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 3
LosLOT-0004
TitelOdpady gruzu, betonu, gleby i ziemi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady gruzu, betonu, gleby i ziemi o kodach: 17 01 01 - odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, 17 01 02 - gruz ceglany, 17 01 03 - odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia lub ex 17 01 03 - odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, 17 01 07 - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia lub ex 17 01 07 - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych inne niż wymienione w 17 01 06, 17 05 04 – gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 w tym kamienie w ilości 6500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 4
LosLOT-0005
TitelOdpady ulegające biodegradacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 – odpady kuchenne ulegające biodegradacji w ilości 500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 5
LosLOT-0006
TitelOdpady zielone ulegające biodegradacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2027 r. - odpady zielone ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji w ilości 2500 Mg/rok. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) i 6 (opis przedmiotu zamówienia) do swz. 3. Miejsce zagospodarowania odpadów do którego będą dostarczane odpady nie może znajdować się w odległości większej niż 70 km od adresu: ul. Kotuchy 3 41-946 Piekary Śląskie, z uwagi fakt, że usługa transportu jest po stronie Zamawiającego.
Interne KennungCzęść - 6