595595-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – Usługa kompleksowej organizacji wizyty studyjnej dla przedstawicieli Grupy ds. koordynacji działań informacyjno-promocyjnych Funduszy Europejskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji wizyty studyjnej dla przedstawicieli Grupy ds. koordynacji działań informacyjno-promocyjnych Funduszy Europejskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie wizyty studyjnej podsumowującej perspektywę finansową 2014-2020 oraz obecną perspektywę 2021-2027 w kraju UE: Francja region Prowansja–Alpy–Lazurowe Wybrzeże w zakresie projektów spełniających kryteria europejskiej wartości dodanej (EAV) zgodnej z RSI LORIS dla przedstawicieli Grupy ds. koordynacji działań informacyjno-promocyjnych Funduszy Europejskich. Wizyta będzie zorganizowana dla min. 15 i max. 20 osób. Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi: - przygotowanie programu wizyty studyjnej - zapewnienie transportu dla maksymalnie 20 osób - zapewnienie koordynatora wizyty studyjnej - zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas wizyty studyjnej - zakwaterowanie i wyżywienie - ubezpieczenie wizyty studyjnej - inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który jednocześnie będzie załącznikiem nr 1 do umowy.
Vorherige Bekanntmachung348502-2026
Interne KennungOPPIV.272.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1.1 zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku w przedmiotowym zakresie, 1.2 W zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: opisane w dalszej części ogłoszenia, 1.3 sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający odstępuje od precyzowania warunku w przedmiotowym zakresie, 1.4 W zakresie zdolności zawodowej zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu: opisane w dalszej części ogłoszenia. UWAGA: Wszelkie pozostałe informacje dot. postępowania (w tym dotyczące wszystkich wymaganych od wykonawców oświadczeń i dokumentów) znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami, udostępnionej na stronie internetowej tj.: https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/277830/notice/public/details wraz z opublikowanym w Dz.U. UE niniejszym ogłoszeniem.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
LosLOT-0001