2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i produktów mleczarskich w podziale na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mleka i produktów mleczarskich w podziale na 2 części: Część nr 1 – Dostawa mleka i produktów mleczarskich do Gliwic, ul. Andersa 47; Część nr 2 – Dostawa mleka i produktów mleczarskich do Bielsko-Biała, ul. Bardowskiego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części 1 – 2. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy dla części 1 – 2. • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1 – 2. • Załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Gliwice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mleka i produktów mleczarskich w podziale na 2 części: Część nr 1 – Dostawa mleka i produktów mleczarskich do Gliwic, ul. Andersa 47;
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, dla każdej części z osobna – do 100% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Bielsko-Biała
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mleka i produktów mleczarskich w podziale na 2 części: Część nr 2 – Dostawa mleka i produktów mleczarskich do Bielsko-Biała, ul. Bardowskiego 3.
Interne Kennung: część 2