595627-2026 - Wettbewerb
Polen – Natürliches Kalzium, Aluminiumkalziumphosphat und rohe natürliche Kaliumsalze – Fosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego
BeschreibungFosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego w ilości 3000 kg (w workach 25- 30 kg). Fosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego o zawartości: - związków fosforu min. 22,5 % - związków fosforu rozpuszczalnego w 0,4% HCl min. 20,0 % - fluoru < 0,2 % - arsenu < 0,001 % - ołowiu < 0,002 % - kadmu < 0,001 % - rtęci < 0,00001 % Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung158/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14311000 Natürliches Kalzium, Aluminiumkalziumphosphat und rohe natürliche Kaliumsalze
5. Los
LosLOT-0001
595627-2026 - Competition
Poland – Natural calcium, aluminium calcium phosphate and crude natural potassium salts – Fosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 158/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14311000 Natural calcium, aluminium calcium phosphate and crude natural potassium salts
5. Lot
Lot: LOT-0001