2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew i cięcia pielęgnacyjne koron drzew na terenie nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew i cięcia pielęgnacyjne koron drzew na terenie nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-OS.2610.343.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew i cięcia pielęgnacyjne koron drzew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew i cięcia pielęgnacyjne koron drzew na terenie nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie.