2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu Gminie Miejskiej Iława”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu w wysokości 12 136 000,00 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetowego w wysokości 5 166 000,00 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów w wysokości 6.970.000,00 zł. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu w wysokości 12 136 000,00 zł z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetowego w wysokości 5 166 000,00 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów w wysokości 6.970.000,00 zł. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ.