2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łaźni z kulkami termicznymi dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łaźni z kulkami termicznymi, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42943000-8 (Łaźnie termostatyczne i akcesoria). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga gwarancji na przedmiot zamówienia przez okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy - załącznika nr 5 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, 80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 63, pokój B301.
Vorherige Bekanntmachung: 230498-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.78.2025.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001