595646-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Dostawa dwóch wytrząsarek termicznych wraz z zestawami wymiennych bloków grzewczych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch wytrząsarek termicznych wraz z zestawami wymiennych bloków grzewczych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch wytrząsarek termicznych wraz z zestawami wymiennych bloków grzewczych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38430000-8 (Aparatura do wykrywania i analizy). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 58, pokój 217. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.71.2026.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001