2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding: Bouwmanager Realisatie (ver-)nieuwbouw Onderwijsgebouw met Sporthal
Beschreibung: Samen met de gemeente Culemborg is het KWC voornemens (ver-)nieuwbouw te realiseren op de locatie van het KWC aan de Beethovenlaan 1 te Culemborg. Hiertoe zullen bestaande gebouwdelen van het KWC gesloopt en/of (deels) hergebruikt worden om ruimte te maken voor een onderwijsdeel dat in opdracht van het KWC zal worden uitgevoerd en een naastgelegen Sporthal in opdracht van de gemeente Culemborg. Deze aanbesteding betreft de opdracht “Bouwmanagementdiensten” t.b.v. realisatie van het gehele project, zijnde het onderwijsdeel en de sporthal tezamen. De opdracht betreft het volledig bouwmanagement inclusief het verzorgen van voorkomende aanbestedingen.
Interne Kennung: KWC 25-01 BM
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwmanagement
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Werkzaamheden voor directievoering en/of toezicht kunnen beide of gedeeltelijk optioneel in opdracht worden gegeven.