595664-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Zakup Elastografu i Ultrasonografu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup Elastografu i Ultrasonografu
BeschreibungZakup Elastografu i Ultrasonografu - postępowanie podzielone jest na 2 części - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku nr 4.1 - 4.2 do SWZ. Część 1 Elastograf –wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku 4,1 do SWZ Część 2 Ultrasonograf - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku 4,2 do SWZ
Interne KennungDZP.281.67A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Elastograf
BeschreibungCzęść 1 Elastograf –wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku 4,1 do SWZ
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Ultrasonograf
BeschreibungCzęść 2 Ultrasonograf –wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku 4,2 do SWZ
Interne Kennung2