595667-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Dienstleistungen im Gartenbau – Zöldterületek fenntartása – 2024
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zöldterületek fenntartása – 2024
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés a Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata kezelésébe tartozó zöldterületek, fasorok fenntartási munkáinak elvégzésére. Kiemelt ellátandó feladatok és azok tervezett mennyiségei évente: Tervezetten évente cca. 1.285.000 m2 területen kertészeti szolgáltatás elvégzése tervezetten az alábbiakban meghatározottak szerint: - Cserje-, sövény- és faápolás, fenntartás; - Közterületi fa kb. 35.000-40.000 db található az érintett területen, melyekből tervezetten évi kb. 3.000 db fa ápolása, gallyazása, valamint tervezett évi kb. 1000 db fa lajtkocsis öntözése; - Min. 7,5 m feletti magasságú karácsonyfa állítás; - Díszkert-, pihenőpark- és parkfenntartási szolgáltatás elvégzése; - Kaszálás összesen legalább cca. 1 270 000 m2-en tervezetten az alábbiakban meghatározottak szerint: • Külterjes területek fűnyírása kb. 600 000 m2-en, tervezetten évi 6 alkalommal; • Intenzíven fenntartott területek fűnyírása kb. 40.000 m2-en tervezetten évi 16 alkalommal; • Terek, parkok, játszóterek fűnyírása kb. 600 000 m2-en tervezetten évi 12 alkalommal; • Kiemelten kezelt gyepfelület karbantartása kb. 34 000 m2-en, - Zöldterület ültetési és karbantartási szolgáltatások, mely keretében sor kerül tervezetten kb. 25.000 db egy- és kétnyári virág kiültetésére és fenntartására, valamint tervezetten kb. 14.000 m2 cserje fenntartására; - Virágágy fenntartása kb. 1200 m2-en; - Növénytelepítés; - Kb. 950 db cserép muskátli kihelyezése és fenntartása; melyből kb. 600 db cserép muskátlit forgalmas főúton kandeláberre szerelt muskátli tartóba szükséges kihelyezni és fenntartani; - Parkok és fasorok komplett növényvédelmének elvégzése, és több db automata öntöző rendszer üzemeltetése. A fent meghatározott feladatok és azok mennyiségei tájékoztató jellegűek, ezektől Ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. A szerződés teljesítése során ellátandó feladatok meghatározása (mennyiségi meghatározás nélkül) részletesen a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező tételes egységár táblázatban kerülnek feltüntetésre. A nyertes ajánlattevőnek a vállalkozási keretszerződés teljes időtartama alatt biztosítania kell az ajánlatában szereplő egységárakon történő szolgáltatás ellátást. Ajánlatkérő legfeljebb a rendelkezésére álló anyagi fedezet mértékéig, azaz legfeljebb nettó 790.000.000,- Ft keretösszegig rendeli meg a szolgáltatások elvégzését a nyertes ajánlattevő ajánlatában szereplő egységárak alapján. Ajánlatkérő rendelkezésére álló keretösszeg: nettó 790.000.000, - Ft. Ajánlatkérőnek nem kötelezettsége a szerződés időtartama alatt a fent megjelölt teljes keretösszeg kimerítése, ugyanakkor Ajánlatkérő vállalja, hogy a fent megjelölt keretösszeg legalább 75 %-ára vonatkozóan egyedi megrendelést ad ki. A fennmaradó 25 % tekintetében nyertes ajánlattevő tudomásul veszi, hogy az összeg kimerítésének elmaradása esetén Ajánlatkérő felé semmilyen követeléssel nem élhet. Ajánlatkérő fenntartja azon jogát, hogy a keretösszegen belül bármely mennyiségi eloszlásban adjon le egyedi megrendelést. Az egységárak módosítását nyertes ajánlattevő naptári évenként (legkorábban a 2025. évre vonatkozóan) évente egy alkalommal, január 1-i hatállyal – tárgyév január 31-ig-kezdeményezheti - legfeljebb a tárgyévet megelőző naptári évre számított, a KSH által közzétett átlagos fogyasztói árindex (infláció) mértékének megfelelő mértékben, de legfeljebb 10 %-kal. Felek az egységárak e pont szerinti változását olyan előre látható és ismert módosításnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján, mely nem változtatja meg a keretszerződés általános jellegét. Amennyiben nyertes ajánlattevő nem érvényesít az adott évben a megadott határidőig díjemelést, úgy ezen időszakra vonatkozóan díjemelést a későbbiekben – semmilyen jogcímen – nem érvényesíthet. A felhívásban, valamint a közbeszerzési dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra történő hivatkozás csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.
Interne Kennung: EKR000091642024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000091642024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77341000 Baumschnitt