2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad budową podziemnych zbiorników ppoż w Nadleśnictwie Przemków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie nadzoru inwestorskiego wraz z kontrolowaniem rozliczeń przy robotach budowlanych dotyczących wykonania zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Przemków” realizowanego w formule Zaprojektuj i Wybuduj
Vorherige Bekanntmachung: 380711-2025
Interne Kennung: S.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad budową podziemnych zbiorników przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Przemków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie nadzoru inwestorskiego wraz z kontrolowaniem rozliczeń przy robotach budowlanych dotyczących wykonania zadania inwestycyjnego pn.„Budowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Przemków” realizowanego w formule Zaprojektuj i Wybuduj