See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.”
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 697175-2025
Interne Kennung: 01270/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skorzystał z uprawnienia, o którym mowa w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp tj. skrócenia terminu składania ofert w postępowaniu z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Zamawiający musi zabezpieczyć dostawy paliwa od 01.01.2026 r. – w sytuacji gdyby postępowanie zostało ogłoszone ze standardowym terminem składania ofert i nie udało by się wyłonić wykonawcy to Zamawiający nie zdąży powtórzyć postępowania tak, aby realizacja umowy rozpoczęła się od 01.01.2026 r. Zamawiający nie może zostać bez paliwa, które jest potrzebne do działania urządzeń niezbędnych do funkcjonowania Spółki. Mając na względzie powyższe – Zamawiający skorzystał z ww. uprawnienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001