2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrachtwagen met kraan
Beschreibung: De gemeente Zundert is voornemens om de huidige vrachtwagen met kraan te vervangen. Tot de scope van de opdracht behoort: • De oplevering van 1 nieuwe vrachtwagen met kraan en laadbak • Onderhoud van de geleverde vrachtwagen en kraan • De inruil van de huidige vrachtwagen Zie beschrijvend document en Programma van Eisen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1