2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za Investicijsko vzdrževalna dela na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Beschreibung: Naročnik razpisuje javno naročilo z namenom vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju: DNS) za investicijsko vzdrževalna dela na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki. Predmet javnega naročila so manjša investicijsko vzdrževalna dela in manjše novogradnje ter nakupi pripadajoče opreme na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, pri katerih se, kjer je to primerno, upoštevajo določila iz Uredbe o zelenem javnem naročanju. Predmet javnega naročila obsega: - manjša investicijsko vzdrževalna dela, manjše novogradnje ter nakupe pripadajoče opreme na cestah, pločnikih, krožiščih, avtobusnih postajališčih in obračališčih, parkiriščih, pokopališčih, dostopnih poteh oziroma drugih javnih prometnih površinah ali površinah za pešce; - manjša investicijsko vzdrževalna dela, manjše novogradnje ter nakupe pripadajoče opreme na meteorni kanalizaciji. Natančna specifikacija in količine bodo razvidne v okviru postopka oddaje posameznega javnega naročila v drugi fazi izvedbe DNS. Naročilo je razdeljeno na 2 kategoriji: - 1. KATEGORIJA – INVESTICIJSKO VZDRŽEVALNA DELA DO VKLJUČNO 100.000,00 EUR BREZ DDV - 2. KATEGORIJA: INVESTICIJSKO VZDRŽEVALNA DELA NAD 100.000,00 EUR BREZ DDV.
Interne Kennung: JN-68293
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Investicijsko vzdrževalna dela do vključno 100.000,00 EUR brez DDV
Beschreibung: Naročnik bo v okviru 1. kategorije naročal posamezna investicijsko vzdrževalna dela, katerih ocenjena vrednost bo znašala do vključno 100.000,00 EUR brez DDV.
Interne Kennung: 529746