See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszertermékek és alapanyagok 2026/2027.-ism 2
Beschreibung: „Élelmiszertermékek és alapanyagok szállítása a KÖVÁL MONORI VÁROSÜZEMELTETÉS részére 18 hónap időtartamra, vagy összesen nettó 19 881 545,- Forint keretösszeg (+20 % opció) erejéig a következő 2 részajánlati körben: 1. Felvágottak nettó 17 732 050 Ft keretösszeg (+20 % opció) 2. Allergén mentes termékek nettó 2 149 495 Ft keretösszeg (+20 % opció) Ajánlatkérő a keretösszegre 100%-os lehívási kötelezettséget vállal! Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm.rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 242063-2026
Interne Kennung: EKR000546692026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő mindkét rész esetében a legalacsonyabb összegű ajánlati árat tartalmazó érvényes ajánlatot tett AJánlattevővel kötötte meg a szerződést.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Felvágottak
Beschreibung: Felvágottak szállítása a közbeszerzési dokumentációban részletezett műszaki specifikáció szerint, 18 hónap időtartamra, vagy nettó 17 732 050,- Ft keretösszeg kimerüléséig. A szerződés teljes időtartamára becsült teljes mennyiség (opció nélkül): 483 darab, 9780 kg. A fenti mennyiségek a szerződés időtartama alatt várható becsült mennyiségek, melyek tájékoztató jellegű adatok, kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatósága miatt kerültek meghatározásra. Ajánlatkérő adásvételi keretszerződést kíván kötni oly módon, hogy a keretösszegre 100%-ban lehívási kötelezettséget vállal. Amennyiben Ajánlatkérő a szerződés időbeli hatályának lejárta előtt a Keretösszeget kimerítette, jogosult további megrendelések lehívására a keretösszeg 20 %-ának megfelelő keretösszeg (opció) erejéig a szerződés időbeli hatálya alatt. Az opció lehívása automatikusan történik a keretösszeg elérésének pillanatában. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opció lehívására, kizárólag a ténylegesen megrendelt mennyiség vonatkozásában keletkezik kötelezettsége. A nyertes Ajánlattevő köteles az egyedi megrendelésekben meghatározott árut a teljesítés helyére szállítani (naponta, reggel 6 óra és 7 óra között, illetve igény szerint), az árut szállítóeszközről lerakodni-, tételek átadás/átvétele-, minőségi-, mennyiségi ellenőrzést elvégezni, valamint az esetleges kifogásemelést rögzíteni és kezelni. A szerződés teljesítésére vonatkozó részletes feltételeket és a beszerzésre kerülő termékek pontos leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen ajánlattételi felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlattételi felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget az Ajánlatkérőnek kell megítélnie, amely eldöntéséhez minden adatot az Ajánlattevőnek kell megadnia. Az Ajánlatkérő által előírttól eltérő termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az Ajánlatkérő által előírt termék és az Ajánlattevő által megajánlott termék gyártmánylapjának az ajánlatba történő benyújtásával kell igazolni. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást az Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat.
Interne Kennung: EKR000546692026/1
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a keretösszegtől + 20 %-kal, azaz nettó 3 546 410.- Forinttal eltérhet. A szerződés teljes időtartamára becsült opcionális mennyiség: 97 darab, 1956 kg. Az opció lehívása automatikusan történik a keretösszeg elérésének pillanatában. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opcionális összeg lehívására, kizárólag a ténylegesen megrendelt mennyiség vonatkozásában keletkezik kötelezettsége. A Szerződés rendelkezéseit az Opciós keretösszegből történő megrendelésekre is alkalmazni kell. Az opció érvényesítése a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján nem minősül szerződésmódosításnak.
Los: LOT-0002
Titel: Allergén mentes termékek
Beschreibung: Allergén mentes termékek szállítása a közbeszerzési dokumentációban részletezett műszaki specifikáció szerint, 18 hónap időtartamra, vagy nettó 2 149 495,- Ft keretösszeg kimerüléséig. A szerződés teljes időtartamára becsült teljes mennyiség (opció nélkül): 508 csomag, 83 darab, 200 doboz, 138 kg, 933 liter. A fenti mennyiségek a szerződés időtartama alatt várható becsült mennyiségek, melyek tájékoztató jellegű adatok, kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatósága miatt kerültek meghatározásra. Ajánlatkérő adásvételi keretszerződést kíván kötni oly módon, hogy a keretösszegre 100%-ban lehívási kötelezettséget vállal. Amennyiben Ajánlatkérő a szerződés időbeli hatályának lejárta előtt a Keretösszeget kimerítette, jogosult további megrendelések lehívására a keretösszeg 20 %-ának megfelelő keretösszeg (opció) erejéig a szerződés időbeli hatálya alatt. Az opció lehívása automatikusan történik a keretösszeg elérésének pillanatában. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opció lehívására, kizárólag a ténylegesen megrendelt mennyiség vonatkozásában keletkezik kötelezettsége. A nyertes Ajánlattevő köteles az egyedi megrendelésekben meghatározott árut a teljesítés helyére szállítani (naponta, reggel 6 óra és 7 óra között, illetve igény szerint), az árut szállítóeszközről lerakodni-, tételek átadás/átvétele-, minőségi-, mennyiségi ellenőrzést elvégezni, valamint az esetleges kifogásemelést rögzíteni és kezelni. A szerződés teljesítésére vonatkozó részletes feltételeket és a beszerzésre kerülő termékek pontos leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen ajánlattételi felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlattételi felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget az Ajánlatkérőnek kell megítélnie, amely eldöntéséhez minden adatot az Ajánlattevőnek kell megadnia. Az Ajánlatkérő által előírttól eltérő termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az Ajánlatkérő által előírt termék és az Ajánlattevő által megajánlott termék gyártmánylapjának az ajánlatba történő benyújtásával kell igazolni. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást az Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat.
Interne Kennung: EKR000546692026/2
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a keretösszegtől + 20 %-kal, azaz nettó 429 899.- Forinttal eltérhet. A szerződés teljes időtartamára becsült opcionális mennyiség: 102 csomag, 17 darab, 40 doboz, 28 kg, 187 liter. Az opció lehívása automatikusan történik a keretösszeg elérésének pillanatában. Ajánlatkérő nem köteles a teljes opcionális összeg lehívására, kizárólag a ténylegesen megrendelt mennyiség vonatkozásában keletkezik kötelezettsége. A Szerződés rendelkezéseit az Opciós keretösszegből történő megrendelésekre is alkalmazni kell. Az opció érvényesítése a Kbt. 141. § (4) bekezdés a) pontja alapján nem minősül szerződésmódosításnak