595735-2026 - Ergebnis
Ungarn – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – DBR/2/42. - Szoftver beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBR/2/42. - Szoftver beszerzése
Beschreibung: DBR/2/42. 1 db Szoftver beszerzése Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, ill. használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető: - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését. Főbb mennyiségi adatok: MATLAB szoftver 1 db
Vorherige Bekanntmachung: 521637-2023
Interne Kennung: EKR001253232026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Egyetemi saját forrásból megvalósuló DBR/2/42. Szoftver beszerzése. A pontos műszaki tartalom az ajánlattételi felhívás részeként kiküldött "Költségvetés és műszaki leírás_MATLAB" elnevezésű dokumentumban kerül kiküldésre a - 7. termékkategória vonatkozásában. Főbb mennyiségi adatok: MATLAB szoftver 1 db Ajánlattevő köteles az Ajánlatkérő számára új, azaz bontatlan és használatlan, rendeltetésszerű használatra alkalmas termékeket megajánlani. Ajánlatkérő nem biztosít lehetőséget használt (vagy akár felújított) termékek megajánlására. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A műszaki leírásban szereplő, részletes értékeknek /paramétereknek megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező eszközöket tartalmazó ajánlatot fogadja el Ajánlatkérő érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eszközök használatában, teljesítményében valamint használhatóságában. Az egyenértékűség megállapításához az ajánlatban be kell mutatni, hogy a műszaki leírás szerinti eszközök helyett, milyen eszközöket ajánl az ajánlattevő, gyártói adatlap csatolásával, amennyiben az ajánlattevő által megadott cikkszám alapján a termék ajánlatkérő által nem ellenőrizhető (külső hivatkozás esetében kérjük a pontos URL megadását): - a Példakonfigurációtól eltérő termék esetén magyar nyelvű gyártói adatlapot, - gyártói nyilatkozatot a megajánlott eszköz gyártójától, hogy a műszaki specifikáció követelményeiknek a megajánlott eszköz megfelel. A beszerzés magában foglalja az eszközök/termékek leszállítását, valamint a szükséges engedélyek beszerzését.
Interne Kennung: EKR001253232026/1