595736-2026 - Ergebnis
Polen – Unterbrechungsfreie Stromversorgung – Zakup magazynu energii na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup magazynu energii na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest zakup magazynu energii na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym Program Funkcjonalno – Użytkowy. 2. Zamówienie realizowane w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 (Obszar II). 3. Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung579101-2026
Interne Kennung51/ZPN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW ocenie Zamawiającego, po wnikliwej analizie, zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione. Zamówienie jest realizowane w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, zatem pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania zrealizowania zamówienia objętego dofinansowaniem i jego prawidłowego rozliczenia. Brak realizacji zamówienia w terminie wskazanym w umowie dotacji doprowadzi do niewykonania zakresu rzeczowego, co doprowadzi do niekorzystnych dla Zamawiającego konsekwencji zarówno organizacyjnych, jak i finansowych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 45100000 Baureifmachung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup magazynu energii na potrzeby Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym Program Funkcjonalno – Użytkowy.