2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych (asfaltowych) na terenie miasta Marki w sezonie 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych (asfaltowych) na terenie miasta Marki w sezonie 2026/2027. Szczegóły określa SWZ z zaąacznikami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), wyznaczył skrócony termin składania ofert wynoszący 16 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.Skrócenie terminu składania ofert jest w pełni uzasadnione realizacją przez Zamawiającego uprawnień ustawowych, wynikających z uprzedniej publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotowe wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące planowanego zamówienia na usługi zimowego utrzymania dróg gminnych (asfaltowych) na terenie miasta Marki w sezonie 2026/2027 zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej 27.02.2026 r. i opublikowane w dniu 02.03.2026 r. (Numer publikacji ogłoszenia:144607-2026, Numer wydania Dz.U. S: 42/2026). Wstępne ogłoszenie informacyjne zawierało wszystkie wymagane informacje o zamówieniu, jakie były dostępne na dzień jego publikacji, i określało specyfikę planowanych usług. Pomiędzy dniem przekazania wstępnego ogłoszenia informacyjnego a dniem przekazania niniejszego ogłoszenia o zamówieniu upłynął ustawowy termin nie krótszy niż 35 dni oraz nie dłuższy niż 12 miesięcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg gminnych (asfaltowych) na terenie miasta Marki w sezonie 2026/2027. Zimowe utrzymanie nawierzchni dróg gminnych asfaltowych w mieście Marki, o długości 102,80 km. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ z załącznikami (Dokumentacja).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art.441 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawem opcji objęty zostanie przedmiot zamówienia o szacowanej wartości do 100% podstawowego zakresu zamówienia brutto.