See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – URZĄDZENIA I NARZĘDZIA WARSZTATOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – URZĄDZENIA I NARZĘDZIA WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 476826-2025
Interne Kennung: TECH/153/PZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 URZĄDZENIA I NARZĘDZIA WARSZTATOWE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1 URZĄDZENIA I NARZĘDZIA WARSZTATOWE
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 CZĘŚCI I AKCESORIA DO URZĄDZEŃ WARSZTATOWYCH
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2 CZĘŚCI I AKCESORIA DO URZĄDZEŃ WARSZTATOWYCH