2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodnego roztworu bromku wapnia na okres 24 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. [realizacja dostaw 2026 - 2028]
Beschreibung: Przedmiotem postępowania są sukcesywne dostawy wodnego roztworu bromku wapnia CaBr2 dla Oddziału Elektrownia Turów oraz Oddziału Elektrownia Bełchatów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02665/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wodnego roztworu bromku wapnia dla Oddziału Elektrownia Turów
Beschreibung: Sukcesywne dostawy roztworu bromku wapnia dla Oddziału Elektrownia Turów
Interne Kennung: Część zamówienia nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wodnego roztworu bromku wapnia dla Oddziału Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Sukcesywne dostawy roztworu bromku wapnia dla Oddziału Elektrownia Bełchatów
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2