See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiochirurgii i transplantologii w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie ul. Alpejska 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie w okresie 12 miesięcy w następujących zakresach: Zadanie nr 1: realizacja świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiochirurgii i transplantologii, Zadanie nr 2: realizacja dyżurów lekarskich oraz nadzoru nad świadczeniami w zakresie kardiochirurgii i transplantologii.
Interne Kennung: K.032.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - realizacja świadczeń zdrowotnych w zakresie kardiochirurgii i transplantologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja świadczeń zdrowotnych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie w okresie 12 miesięcy w zakresie: 1. Zapewnienie opieki lekarskiej codziennie w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 15:35 2. Zapewnienie opieki lekarskiej w ramach dyżurów zwykłych i dyżurów świątecznych 3. Wykonywanie operacji kardiochirurgicznych (w tym transplantacyjnych) 4. Gotowość w ramach dyżuru transplantacyjnego 5. Dyżur koordynatora transplantologicznego 6. Pobranie narządów do transplantacji wykonywanych w Narodowym Instytucie Kardiologii 7. Udzielanie porad specjalistycznych (kardiochirurgicznych)
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - realizacja dyżurów lekarskich oraz nadzoru nad świadczeniami w zakresie kardiochirurgii i transplantologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja świadczeń zdrowotnych w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie w okresie 12 miesięcy w zakresie: 1. Zapewnienie opieki lekarskiej w ramach dyżurów zwykłych i dyżurów świątecznych 2. Gotowość w ramach dyżuru transplantacyjnego 3. Wykonywanie operacji kardiochirurgicznych (w tym transplantacyjnych) 4. Sprawowanie merytorycznego nadzoru medycznego nad procesem diagnostyczno-terapeutycznym pacjentów, przy czym czynności te stanowią integralną część udzielania świadczeń zdrowotnych w tym operacji kardiochirurgicznych i transplantacyjnych, pobierania narządów oraz porad w ramach Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii
Interne Kennung: Zadanie 2