See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SÚ Praha Jih – Prodloužení haly 512 - PD
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem SÚ Praha Jih – Prodloužení haly 512 - PD je zpracování projektové dokumentace a inženýrská činnost. Jedná se o zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby dle stavebního zákona včetně zajištění vydání povolení záměru v souladu se stavebním zákonem č. 283/2021 Sb., zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby včetně položkového rozpočtu, výkazu výměr (v podobě pro použití při veřejné zakázce na realizaci stavby dle ZZVZ) a provedení autorského dozoru v průběhu realizace stavby.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 58934/2023