2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego według 6części: -część nr 1 -część nr 2 -część nr 3 -część nr 4 -część nr 5 -część nr 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy roztworu blokującego do centralnych dostępów żylnych o statusie wyrobu medycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przetwarzania mikrobioty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część 6