2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest realizacja przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zadania polegającego na „ Przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego dla Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”. Przedmiot zamówienia dotyczy zakupu 450 licencji oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Entry ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy lub dostawa innego równoważnego systemu antywirusowego, ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy. OPZ- załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung: KAI.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego