2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wzorców leków, hormonów i witamin, wzorców mykotoksyn, wzorców deuterowanych hormonów, wzorców deuterowanych leków, wzorców pestycydów, wzorców deuterowanych pestycydów oraz odczynników do analizy aminokwasów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem pakietów, które obejmują: Pakiet I – Wzorce hormonów, leków i witamin „BC”, Pakiet II - Wzorce mykotoksyn „J”, Pakiet III - Wzorce deuterowane hormonów „BC”, Pakiet IV - Wzorce deuterowane leków „BC”, Pakiet V - Wzorce pestycydów „BC”, Pakiet VI - Wzorce deuterowane pestycydów „BC”, Pakiet VII - Odczynniki do analizy aminokwasów „BC”. Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Interne Kennung: AD-O.272.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Wzorce leków, hormonów i witamin „BC”
Beschreibung: Wzorce leków, hormonów i witamin „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.15/I/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Wzorce mykotoksyn „J”
Beschreibung: Wzorce mykotoksyn „J”
Interne Kennung: AD-O.272.15/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Wzorce deuterowane hormonów „BC”
Beschreibung: Wzorce deuterowane hormonów „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.15/III/2025
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Wzorce deuterowane leków „BC”
Beschreibung: Wzorce deuterowane leków „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.15/IV/2025
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Wzorce pestycydów „BC”
Beschreibung: Wzorce pestycydów „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.15/V/2025
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Wzorce deuterowane pestycydów „BC”
Beschreibung: Wzorce deuterowane pestycydów „BC”
Interne Kennung: AD-O.272.15/VI/2025
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Odczynniki do analizy aminokwasów "BC"
Beschreibung: Odczynniki do analizy aminokwasów "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.15/VII/2025