595813-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 7.396.138,00 zł (siedem milionów trzysta dziewięćdziesiąt sześć tysięcy sto trzydzieści osiem zł), z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu roku 2026 w związku z realizacją wydatków majątkowych Zamawiającego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułów kredytów oraz emisji papierów wartościowych.
Interne KennungZP.271.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001