2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (system zintegrowany biochemiczno-immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J.Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (System zintegrowany biochemiczno- immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych) dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w formularzu cenowym- ofertowym w załączniku nr 1 oraz w załączniku nr 1a tj. Wymagania parametrów technicznych i użytkowych do SWZ stanowiących jej integralną część.
Interne Kennung: WSM/DZP/381-8122/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań immunochemicznych i biochemicznych (System zintegrowany biochemiczno- immunochemiczny oraz zapasowy system immunochemiczny dla Pracowni Badań Pilnych)