See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení lokomotivy řady 742 mobilní částí ETCS
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) do 1 lokomotivy řady 742 provozované Zadavatelem, a schválení takto vybaveného Vozidla pro provoz na železničních tratích v České republice bez jakýchkoliv omezení, a to vše v souladu s požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-ETCS_03-Lokomotiva 742
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001