2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace území po důlní činnosti v k. ú. Bruntál Zpřístupnění průmyslových ploch – ulice Zahradní
Beschreibung: Předmětem plnění je zpřístupnění průmyslových ploch v severní části města Bruntál, které zahrnuje výstavbu pozemních komunikací, parkovacích ploch a vybudování souvisejících inženýrských sítí (zejména vodovod, elektro a plynovod). Cílem prací je zpřístupnění průmyslových ploch v severní části města Bruntál a zajištění odstavných parkovacích ploch pro nákladní dopravu.
Interne Kennung: MF-23102/2026/6602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223300 Bau von Parkplätzen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Všechny vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.