See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elhagyott hulladék felszámolása Győr 2026. II.
Beschreibung: Vállalkozási szerződés alapján Győr Megyei Jogú Város közigazgatási területén a Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Főosztály és Győr Megyei Jogú Város Útkezelő Szervezete működtetésében lévő területekről a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (a továbbiakban: Ht.) értelmezése szerinti illegálisan elhagyott hulladék felszámolása, valamint Győr Megyei Jogú Város közigazgatási területén található és Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat tulajdonában lévő valamennyi közterületen (a továbbiakban: közterület) a Ht. értelmezése szerinti elhagyott 20 03 01 azonosító kód szerinti hulladék felszámolása részajánlat keretében. 1. rész „Közterületi elhagyott hulladék felszámolása” 2. rész „Nem közter-i önk-i területek hulladék-mentesítése”
Vorherige Bekanntmachung: 303112-2026
Interne Kennung: EKR000676472026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Nem közter-i önk-i területek hulladék-mentesítése
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevőfeladatát képezi Győr Megyei Jogú Város közigazgatási területén Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat tulajdonában lévő, és a Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Vagyongazdálkodási Főosztálya (a továbbiakban: Főosztály) és Győr Megyei Jogú Város Útkezelő Szervezete (a továbbiakban: Útkezelő) működtetésében lévő területekről a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (a továbbiakban: Ht.) értelmezése szerinti illegálisan elhagyott hulladék felszámolása. Nyertes Ajánlattevőfeladatát képezi a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata tulajdonát képező, és a Főosztály és az Útkezelő működtetésében lévő területekről az illegálisan elhagyott hulladék összegyűjtése, elszállítása, szükség szerinti ideiglenes tárolóhelyen annak tárolása, illetve engedéllyel rendelkező kezelőnek történő átadása, a hatályos Ht. – ban foglaltak szerint. A feladatok közé tartozik: • a Főosztály és az Útkezelő működtetésében lévő területekről az illegálisan elhagyott hulladék géppel és/vagy kézi erővel történő összegyűjtése; • az elhagyott hulladék helyének szükség szerinti tereprendezése géppel és /vagy kézi munkaerővel, az ott maradt darabos hulladék összegyűjtése; • szükség esetén a hulladékok helyszíni, vagy ideiglenes tárolóhelyen hulladék fajtánkénti szétválogatása; • az illegálisan elhagyott hulladék hulladéklerakóba, vagy a hulladékazonosító kód szerint engedéllyel rendelkező kezelőnek történő telephelyére szállítása és/vagy részére igazoltan történő átadása; • fotódokumentáció készítése a helyszínről és a hulladék elszállításáról, valamint annak átvételét igazoló dokumentumok soron kívüli megküldése ajánlatkérő e célra kijelölt kapcsolattartója részére (mérlegjegy, szállítólevél, „Sz” szállítási lap) 1. Elszállítandó főbb hulladékok azonosító kód szerinti besorolása Azonosító kód - Hulladék megnevezése; 20 03 01 - Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is; 20 03 07 - Lomhulladék; 20 02 01 - Biológiailag lebomló hulladék; 20 01 36 - Kiselejtezett elektromos és elektronikus berendezések, amelyek különböznek 200121-től, a 20 01 23-tól és a 20 01 35-től; 15 01 01 - Papír és karton csomagolási hulladék; 15 01 02 - Műanyag csomagolási hulladék; 15 01 04 - Fém csomagolási hulladék; 15 01 06 - Egyéb, kevert csomagolási hulladékok; 15 01 07 - Üveg csomagolási hulladék; 16 01 03 - Hulladékká vált gumiabroncsok; 17 02 03 - Műanyag; 17 03 02 - Bitumen; 17 06 03*- Egyéb szigetelőanyag, amely veszélyes anyagból áll, vagy azokat tartalmaz; 17 06 05*- Azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03*- veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 01 07 - Beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke, amely különbözik a 17 01 06-tól A nyertes ajánlattevő kötelezettségei: • Az elhagyott hulladék helyének szükség szerinti tereprendezéshez kézi – és gépi erő biztosítása; • Az elhagyott hulladék összegyűjtéséhez és elszállításához szükséges megfelelő gépek és járművek biztosítása; • Kézi munkaerő biztosítása a darabos hulladék összegyűjtéséhez; • Eseti jelzés alapján a közterületről és a Főosztály, valamint az Útkezelő működtetésében lévő területekről az elhagyott hulladék 15 napon belüli felszámolásának teljesítése; • Az összegyűjtött hulladékok ideiglenes tárolása és az ahhoz szükséges ideiglenes tárolóhely biztosítása; • Az összegyűjtött hulladékok kezelése (hulladék fajtánkénti szétválogatása, hasznosítása, ártalmatlanítása); • Az azonosító kód szerinti besorolt főbb hulladékokra vonatkozó hulladéklerakó befogadói, illetve hasznosító átvételi nyilatkozat beszerzése; • A hulladékok - amennyiben annak ártalmatlanítására, vagy hasznosítására az ajánlattevő nem jogosult - engedéllyel rendelkező kezelőhöz történő elszállítása, illetve részére igazolt átadása. 2. Az elszállítandó hulladék prognosztizált mennyisége: • 50.000 kg/félév a Főosztály, valamint az Útkezelő kezelésében lévő területeken eseti jelleggel keletkezett hulladék mennyisége, melynek hulladékfajta szerinti megosztásáról Ajánlatkérőnek nincs pontos adata, annak összetétele változó. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a hulladékgazdálkodási koncesszió keretében folyamatban lévő változások miatt csak becsülni tudja a közbeszerzés tárgya szerinti mennyiséget. A megadott mennyiség kizárólag az elvégzett feladat nagyságát mutatja, és figyelemmel arra, hogy Megrendelőnek nincs tényleges ráhatása a keletkező hulladék mennyiségére, a tényleges elszállítandó mennyiség ettől akár lefelé, akár felfelé is eltérhet, amely a havi átalánydíj mértékét nem befolyásolja
Interne Kennung: EKR000676472026/2
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung